facebook sayfamızı ziyaret edin.
bize tweet atın.
videomuzu izleyin.
RSS besleme

0531 270 93 93

0531 270 93 93

Afyon evden eve nakliyede öncü firma

Taşınmak istiyorsunuz ama istediğiniz gibi bir nakliye firması mı bulamadınız? veya çok fazla ve değerli eşyalarınız mı var? Eşyalarınızın çoğu sökülerek mi taşınması gerekiyor? Kendi imkanlarınızla daha önce taşınmayı denediniz mi? O halde eşyalarınıza değer veriyorsanız kendi imkanlarınızla taşınmanın ne tür sonuçlar doğuracağını biliyorsunuzdur. Herhangi bir nakliye firmasını tercih etmeyip de kendi imkanları ile taşınan daha sonra Afyon evden eve nakliyat firmalarından destek talep eden kişilerle çok karşılaştık ve eşyalarına ciddi anlamda zarar vermişlerdi. Daha ekonomik yollarla taşınmayı hayal eden bu kişiler hem zaman kaybedip hem çok fazla yoruluyor ve aynı zamanda eşyalara da çok fazla zarar veriyorlardı. Ta ki firmamızla tanışana kadar.

Artık bütün bu saydığımız sıkıntılar, taşınma stresi, eşyaların tekrar yerleştirilmesi gibi zor işler geride kaldı. Teknik Nakliyat, tüm Afyon halkının faydalanabileceği hem kaliteli hem de ekonomik bir evden eve nakliyat hizmetini sizlerin emrine sundu. Firmamız, yılların verdiği deneyim ve tecrübesi ile Afyon evden eve taşımacılık işini lüks bir hizmet olmaktan sıyırmış, sıradan bir iş haline getirmiştir.

Afyon evden eve nakliye ve taşımacılık iş ve işlemleriniz için sorunsuz ve ekonomik hizmet için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 


Direk Nakliyat, Mehmet DİREK kuruluşudur. Burdur evden eve nakliyat hizmeti ile birlikte tüm Türkiye’de taşımacılık hizmeti vermektedir. Anasayfa    |    Hakkımızda    |    Hizmetlerimiz    |    Referanslarımız    |    İletişim