facebook sayfamızı ziyaret edin.
bize tweet atın.
videomuzu izleyin.
RSS besleme

0531 270 93 93

0531 270 93 93

Afyon Nakliye Fiyatları

Afyon Teknik Nakliyat, eşyalarınızın taşınması esnasında kullandığı ekipmanlar ve araçları ile, müşterilerine verdiği Afyon evden eve nakliye fiyatları sunduğu hizmet kalitesi ile ters orantılıdır. Kaliteyi ucuza yaşayabileceğiniz bir evden eve nakliye hizmetini ayağınıza getiriyoruz.

Teknik evden eve nakliyat firması olarak, benimsediğimiz en önemli sermayemiz müşteri memnuniyetidir. Afyon evden eve nakliyat firmaları arasından sıyrılarak kendini ön planda tutmayı başaran firmamız, bu başarısını özverili çalışmaya ve müşterilerin isteği doğrultusunda hareket ederek çalışmaya borçludur. Afyon asansörlü taşımacılık ihtiyaç ve işlemlerinizde siz değerli müşterilerimize maksimum düzeyde hizmet sağlıyoruz, taşınma işi özellikle taşınan açısından yorucu ve stresli bir iştir. Tüm eşyalarınızı söküp tekrar montaj yapmak, taşırken eşyalarınıza zarar vermeden taşımak, taşındığınız ve taşınacağınız yerin temizliği derken düşünmesi bile oldukça yorucu ve stresli oluyor. Biz de Afyon asansörlü taşımacılık firması olarak sizleri bu stresten kurtarmaya en azından sıkıntınızı minimuma indirmeye çalışıyoruz. Gerek deneyimli ve uzman kadromuzla gerekse asansörlü nakliye hizmetimizle işinizi oldukça hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Tek yapmanız gereken, şahsınıza ait özel eşyalarınızı yanınıza almak. Bunun haricinde hiç bir şeye elinizi sürmenize gerek yok. Dilerseniz yükünüz taşınırken personelimizle birlikte eşyalarınızın başında durabilir ve gerekli kontrolleri sağlayabilirsiniz. Bizi tercih ettiğinizi için teşekkür ederiz.


Direk Nakliyat, Mehmet DİREK kuruluşudur. Burdur evden eve nakliyat hizmeti ile birlikte tüm Türkiye’de taşımacılık hizmeti vermektedir. Anasayfa    |    Hakkımızda    |    Hizmetlerimiz    |    Referanslarımız    |    İletişim