facebook sayfamızı ziyaret edin.
bize tweet atın.
videomuzu izleyin.
RSS besleme

0531 270 93 93

0531 270 93 93

Afyon’da En Ucuz Nakliyat Firması

Teknik Taşımacılık, Afyon evden eve nakliyat işlerinizde kazandığı güvenle güçlenerek öncülüğünü sürdürüyor. Aklınızdaki sorulardan, endişelerden kurtulun. Çünkü deneyimli ekibimiz bütün eşyalarınızı gerektiği gibi ambalajlayarak, uygun koşullarda taşıyacak ve söz verdiğimiz zamanda yeni yerinize yerleşmiş olacaksınız. Firmamız, size sunduğu bütün bu hizmetlerden yararlanmanız dahilinde eşyalarınızı güvencesi altına da almaktadır.

Afyon evden eve taşımacılık işinde en çok neyi önemsiyorsunuz? Daha kısa zamanda taşınma işlemi mi? ne kadar sürede taşıdığınız önemli değil uygun bir fiyata taşınayım mı?Yoksa garanti ve güven sizin için daha mı önemli? Eğer sizler de firmamızı tercih ederseniz, yukarıda belirttiğimiz maddelerden yalnızca birinden ya da birkaçından değil tümünden faydalanabilirsiniz. Bütün bunları bir arada sunan Afyon evden eve nakliyat firmamızda, sizlere çok cazip seçenekler sunmaya hazırız. Bizi tercih eden diğer müşterilerimiz gibi sizler de Afyon evden eve taşımacılık hizmetimizden memnun kalacaksınız.

Hiçbir müşterimize karşı mahcup olmamak ve firmamızın adını daima temiz tutabilmek için bütün müşterilerimize aynı derece ve aynı kalitede hizmet vermek için çalışıyoruz. Şehir içi veya şehirler arası nakliye ihtiyaçlarınız için, her türlü taşınma iş ve işlemleriniz için bizimle iletişim kurabilirsiniz.


Direk Nakliyat, Mehmet DİREK kuruluşudur. Burdur evden eve nakliyat hizmeti ile birlikte tüm Türkiye’de taşımacılık hizmeti vermektedir. Anasayfa    |    Hakkımızda    |    Hizmetlerimiz    |    Referanslarımız    |    İletişim