facebook sayfamızı ziyaret edin.
bize tweet atın.
videomuzu izleyin.
RSS besleme

0531 270 93 93

0531 270 93 93

Burdur Nakliye firmaları

Nakliye sektörü son yılların en yaygın sektörü haline gelmiştir. İnternet aracılığıyla da işlerin yaygınlaşması nedeniyle, ülkemizin hemen her ilinde nakliye firmaları bulunmaktadır. Afyon nakliye firmaları da her ilde olduğu gibi, evden eve taşımacılık sektörünün yoğun rekabet ortamında ayakta durabilmek adına, tüm gücüyle çalışmaktadır.

Firmamız, Afyon evden eve nakliyat camiasında, özellikle Ege bölgesinde yoğun olarak çaba gösterdiğimiz Afyon ev taşımacılığı alanında tüm Afyon halkına hitap edecek şekilde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Afyon Asansörlü nakliyat firmaları arasında farklı konumda olan şirketimiz, yalnızca ev nakliyesi değil tüm nakliyat işlerinizde sizlere yardımcı olmaktadır. evden eve nakliye, ofis taşımacılığı, askılı tekstil taşımacılığı, fuar-stand taşıma, banka fabrika taşıma gibi her türlü nakliyat ve taşımacılık işlerinizde destek vermektedir.

Afyon ve ilçelerine sunduğumuz bu nakliye hizmetini, çevre illere de sunmaktayız. her türlü taşımacılık ihtiyaçlarınız için bizi arayabilirsiniz.


Direk Nakliyat, Mehmet DİREK kuruluşudur. Burdur evden eve nakliyat hizmeti ile birlikte tüm Türkiye’de taşımacılık hizmeti vermektedir. Anasayfa    |    Hakkımızda    |    Hizmetlerimiz    |    Referanslarımız    |    İletişim