facebook sayfamızı ziyaret edin.
bize tweet atın.
videomuzu izleyin.
RSS besleme

0531 270 93 93

0531 270 93 93

Eşyalarım Nasıl Paketlenecek?

Eşyalarınızın durumuna en uygun paketleme ve ambalajlama şeklini seçiyoruz. Eşyalarınızın kırılganlığına, ağırlığına ve ebatına göre en sağlam şekilde yapılabilecek paketlemeyi yapıyoruz. Böylece olası darbe ve ezilmelere karşı gereken maksimum tedbir alınmış oluyor.

Paketlemede en sağlam malzemeleri kullanmaktayız. Naylon patpatlar, streç kaplamalar, karton koliler ve varillerle küçükten büyüğe her türlü eşyanız bizimle güvende.

paketleme2

Yukarıdaki resimde gördüğünüz gibi, büyük ebatlı ürünlerinizi sağlam çift katlı naylon patpatlarla sararak çizilmesini ve darbe almasını engellemiş oluyoruz. sağda bulunan daha küçük ebatlı ürünleri için de, streç kaplama ve karton koliler kullanılmıştır. streç kaplama daha çok koltuk sandalye, yatak yorgan gibi ürünlerde toz almasını engellemek için kullanılır.

Karton kolilerimiz ise, daha küçük ebatlı eşyalarda kullanılmaktadır. (cam eşyalar gibi.) paketleme ve ambalajlama konusunda gereken hassasiyeti titizlikle gösteren firmamızdan sizler de taşımacılık işlemleriniz için fiyat alabilirsiniz.

Afyon ev taşımacılığı konusunda deneyim ve tecrübenin bir arada buluştuğu Afyon Teknik Evden Eve Nakliyat, müşterilerine kesintisiz hizmet sunmaktadır.

Detaylar için bizi arayabilirsiniz.

 


Direk Nakliyat, Mehmet DİREK kuruluşudur. Burdur evden eve nakliyat hizmeti ile birlikte tüm Türkiye’de taşımacılık hizmeti vermektedir. Anasayfa    |    Hakkımızda    |    Hizmetlerimiz    |    Referanslarımız    |    İletişim