facebook sayfamızı ziyaret edin.
bize tweet atın.
videomuzu izleyin.
RSS besleme

0531 270 93 93

0531 270 93 93

Eşyalarımı Taşırken Nasıl Bir Araç Kullanacaksınız?

Eşya taşımada kullanılan araçlar, yalnızca Afyon evden eve taşımacılık işlerinde kullanılmak üzere özel olarak yaptırılmış kapalı kasa araçlardır. Çelik kasalı iç donanımı ürünlerinizi muhafaza edecek şekilde hazırlanmış bu araçlarımızla, parça eşyalardan komple ev taşımacılığına kadar müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

ev taşıma işi, paketlemesiyle, nakliye aracıyla ve elemanların deneyimli olmasıyla bir bütün halinde yapılabilecek bir iştir. Çok sağlam ve iyi bir aracınız var fakat elemanlarınız işten anlamıyor ya da özverili çalışmıyorlar ise, aracınızın en lüks marka olmasının hiçbir anlamı yoktur. Aynı şey paketleme için de geçerlidir. En iyi malzemeleri kullanırsınız fakat elemanlarınız gereken özeni göstermeden eşyalarınızı ambalajlamaya çalışırlarsa bunun hiçbir anlamı yoktur.

Afyon evden eve taşımacılık firması olarak, paketlemesinden sigortasına, eşyalarınızın montajından sözleşmesine varana kadar tüm işlemleri yapmaktayız.

 


Direk Nakliyat, Mehmet DİREK kuruluşudur. Burdur evden eve nakliyat hizmeti ile birlikte tüm Türkiye’de taşımacılık hizmeti vermektedir. Anasayfa    |    Hakkımızda    |    Hizmetlerimiz    |    Referanslarımız    |    İletişim