facebook sayfamızı ziyaret edin.
bize tweet atın.
videomuzu izleyin.
RSS besleme

0531 270 93 93

0531 270 93 93

Asansörlü Taşımacılık

Teknik Nakliyat,  Ev Taşımacılığı işlerinizde daha hızlı ve daha güvenli olan Asansörlü taşımacılık hizmetlerini de sizlere sunmaktadır. İlimiz Burdur’da her yer zemin katlı müstakil ev değildir elbette. 9. 10. katlara da ilkel yollarla yani elemanlarımız sırtında eşya çıkaramayacağını da göz önünde bulundurursak asansörle taşımanın ne kadar gerekli olduğunu anlayacaksınız. Eşyalarınızın, bina içi taşıma yapmaktan ziyade binanın dışından taşıyarak, karşılaşılan hasarları minimuma indiriyoruz. Yüklerinizi insan gücü ile değil de makine gücüyle yani yük asansörümüzle taşıyoruz. Bu sayede daha hızlı ve güvenli bir taşımacılık sistemi kurarak hem sizi hem de kendimizi garantiye alıyoruz.

Gelişen Teknoloji koşullarına ayak uydurmayı hedefleyen firmaların olmazsa olmazı haline gelen asansörlü taşımacılık, artık evden eve nakliyat sektörünün daha güvenli ve hızlı olduğunu kanıtlar niteliktedir.

Merkezi Kayseri’de olan firmamız, nerede olursanız olun, eşyalarınızı asansörle taşıtmak isterseniz bizi mutlaka arayın.

 

 

tum-nakliye-isleriniz-icin-bize-ulasin


Direk Nakliyat, Mehmet DİREK kuruluşudur. Burdur evden eve nakliyat hizmeti ile birlikte tüm Türkiye’de taşımacılık hizmeti vermektedir. Anasayfa    |    Hakkımızda    |    Hizmetlerimiz    |    Referanslarımız    |    İletişim