facebook sayfamızı ziyaret edin.
bize tweet atın.
videomuzu izleyin.
RSS besleme

0531 270 93 93

0531 270 93 93

Askılı Tekstil Taşımacılığı

askili-tekstil-tasimaciligi

Askılı tekstil taşımacılığı, daha çok mağazalar için kullanılan bir taşımacılık şeklidir. Ürünleri askısından indirmeden streçle sararak askılı taşıma için özel olarak içerisinde askılıklar barındıran araçlarımızla taşınmaktadır. Buradaki amaç, ürünlerin kırışmasını engellemektir.

Kırışan ürün ütülenerek tekrar eski haline gelebilir, belki de bu şekilde taşıtmak yani tabiri caizse bir çuvala doldurarak taşımak çok daha az maliyetli olacaktır. Fakat, isim yapmış markaların, tek bir takım elbisenin bile milyonlarca lira olduğu ürünleri bu şekilde taşımak oldukça zararlı olacaktır. Tekrar ütü yapılan bir ürünün sıfır ürün olmaktan çıkacağını da düşünmek lazım. Ürünlerinizin özelliğini kaybetmeden temiz bir şekilde taşınması için askılı taşımacılığı mutlaka öneriyoruz.

Detaylı bilgi almak isterseniz bizi arayabilirsiniz.

 

tum-nakliye-isleriniz-icin-bize-ulasin


Direk Nakliyat, Mehmet DİREK kuruluşudur. Burdur evden eve nakliyat hizmeti ile birlikte tüm Türkiye’de taşımacılık hizmeti vermektedir. Anasayfa    |    Hakkımızda    |    Hizmetlerimiz    |    Referanslarımız    |    İletişim