facebook sayfamızı ziyaret edin.
bize tweet atın.
videomuzu izleyin.
RSS besleme

0531 270 93 93

0531 270 93 93

Parça Eşya Nakliyesi

Parça eşya nakliyesi, (parsiyel nakliye de denilmektedir) evden eve nakliyat işi yapan firmaların en çok karşılaştığı taşıma türlerinden bir tanesidir.

Tek parça veya birkaç parça eşyanızı bir ilden başka bir ile taşımak için komple bir aracı kiralamak maliyetli olacaktır. Bunu ne firma kabul eder ne de müşterilerimiz.

Bu tür işlerde, eğer aracımız bulunduğunuz ilde ise ve istediğiniz yere gidiyorsa ya da istediğiniz ilden geçecekse, yani güzergahımız üzerinde ise çok daha az maliyetle taşıma işleminiz gerçekleştirilmektedir.

Örnek verecek olursak, Burdur’dan İstanbul’a 2 adet koltuk göndermek istiyorsunuz. Bizi aradınız ve durumunuzu bildirdiniz. Eğer İstanbul’a yükümüz varsa ve aracımızda yerimiz varsa normal şartlarda götürülmesi gereken fiyatın çok daha altında götürülmektedir.

İstanbul’a gidecek  aracımız olmasa bile, karşılıklı iş alışverişinde bulunduğumuz meslektaşlarımızla iletişim kurarak eşyalarınızı en uygun şekilde istediğiniz yere taşıtabiliriz.

 

nakliye-hizmetlerimiz


Direk Nakliyat, Mehmet DİREK kuruluşudur. Burdur evden eve nakliyat hizmeti ile birlikte tüm Türkiye’de taşımacılık hizmeti vermektedir. Anasayfa    |    Hakkımızda    |    Hizmetlerimiz    |    Referanslarımız    |    İletişim