facebook sayfamızı ziyaret edin.
bize tweet atın.
videomuzu izleyin.
RSS besleme

0531 270 93 93

0531 270 93 93

Şehiriçi Taşımacılık

Şehir içi nakliyat fiyatları kullanılan araç, ekip ve malzeme doğrultusunda fiyatlandırma yapılır. Eşyalarınız ne miktarda olursa olsun şehir içi nakliyat hizmeti gerektiğinde uygun fiyatları ve profesyonel ekibi ile Burdur Teknik Nakliyat Hizmetinizde olacaktır.

Şehir içi nakliyatta göz önünde bulundurulması gereken en büyük etkenlerden biriside trafiktir. Burdur’un çeşitli yer ve kavşaklarından belirle saatler aralığında geçmesi gereken kamyon, kamyonet vb gibi ticari araçların zamanlama sıkıntısını engellemek ve olası beklemeleri engellemek gerekmektedir.

Yıllarını uzun yollarda harcayan tecrübeli şoförlerimizle, araçlarımızın sığabileceği her yere ulaşabilmekteyiz. Özellikle Burdur evden eve taşımacılık hizmetleriyle birlikte tüm ilçelerimize de nakliye hizmet sunmaktayız.

 

tum-nakliye-isleriniz-icin-bize-ulasin


Direk Nakliyat, Mehmet DİREK kuruluşudur. Burdur evden eve nakliyat hizmeti ile birlikte tüm Türkiye’de taşımacılık hizmeti vermektedir. Anasayfa    |    Hakkımızda    |    Hizmetlerimiz    |    Referanslarımız    |    İletişim