facebook sayfamızı ziyaret edin.
bize tweet atın.
videomuzu izleyin.
RSS besleme

0531 270 93 93

0531 270 93 93

Taşınacağımı Ne Zaman Bildirmeliyim?

Taşınmaya mı karar verdiniz? tayin, atama, öğrenciliğin bitmesi vs. gibi sebeplerden dolayı evinizi taşımanız mı gerekiyor? O zaman size bu konu hakkında birkaç bilgi vermek istiyoruz.

Taşınmaya karar verdiğiniz anda, taşınacağınız yere gideceğiniz tarihten en az 15 gün öncesinden taşımacılık firmalarını aramanızı öneririz. Belki 3 gün kala da nakliyat firması bulabilirsiniz fakat tayin ve atama dönemlerinde, sezonun tam yoğun olduğu zamanlarda 3  5 gün kala kolay kolay sağlam bir nakliye firması bulamayabilirsiniz.

Bu nedenle, işinizi garanti altına almak istiyorsanız eğer en az 15 gün öncesinden firma araştırırsanız, belli olmaz belki dönüş yükü çıkar herhangi bir firmanın o zaman normalden daha uygun fiyata evinizi taşıyabilirsiniz.

Eşyalarınıza elinizi bile sürmenize gerek yok. Sadece sizlerden istenen, kişisel eşyalarınızı toparlamanızdır. (çamaşırlarınız, para ve kıymetli eşyalarınız vs.) Bunun haricinde, tüm eşyalarınızı söküyoruz paketliyoruz ve tekrar gideceği yerde montajlıyoruz. Afyon’dan ilçelerine veya herhangi bir ile taşınma ihtiyacı duyduğunuz vakit, Afyon evden eve nakliyat konusunda temeli en sağlam firmalardan olan Afyon Teknik Nakliyat ile iletişime geçebilirsiniz. Tüm firmaları aradıktan sonra bizimle iletişime geçebilirsiniz. En iyi fiyatı bizde bulabileceğinize emin olun. Uygun fiyat ve temiz bir işçilikle karşılıklı memnuniyet çerçevesinde iş alışverişimizi sağlamaktayız.

 


Direk Nakliyat, Mehmet DİREK kuruluşudur. Burdur evden eve nakliyat hizmeti ile birlikte tüm Türkiye’de taşımacılık hizmeti vermektedir. Anasayfa    |    Hakkımızda    |    Hizmetlerimiz    |    Referanslarımız    |    İletişim