Afyon – Burdur Evden Eve Nakliyat

Burdur Yıldırım Evden Eve Nakliyat ekibi olarak, Afyon, Uşak, Kütahya, Eskişehir, Denizli ve diğer çevre illerimize taşınma konusunda destek veren firmamız, nakliye alanında her türlü hizmeti alan müşterilerine profesyonel ekibi ile son derece itinalı ve kusursuz bir Burdur evden eve nakliye hizmeti garantisini vermektedir.

Ev taşımacılığı sektöründe çekirdekten yetişmiş kişiler olarak, müşteri taleplerini iyi analiz etme, ihtiyaçları yerinde ve eksiksiz olarak giderebilme gibi müşteri memnuniyeti için tüm gücümüzle çalışmaktayız. 1990’lı yıllardan günümüze kadar Burdur evden eve taşımacılık sektöründe hizmet veren Yıldırım Nakliyat,  gelişen teknoloji ile birlikte taşınma gereksinimi duyan müşterilerine son model araçları, en kaliteli paketleme ve ambalajlama malzemeleri ve yüksek katlara daha hızlı ve güvenli ulaşabilmek için kullandığı yük asansörü ile kaliteyi ve huzuru ekonomik olarak sizlere yaşatmaktadır.

Burdur evden eve nakliye iş ve işlemleriniz için garantili ve sigortalı hizmet almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. İşi uzmanına bırakın, eşyalarınızı güvenle yeni yerinize taşıyalım. Burdur evden eve nakliyat işlemleri taşınacak olan müşterilerimizi ciddi anlamda zorlamaktadır. Taşınacak kişiler için oldukça zahmetli ve stresli bir iş olan ev taşımacılığı işleriniz bizim için büyük bir zevktir.

Uzun yıllar ev taşımacılığı ve diğer nakliye işleri konusunda tecrübe kazanmış kişilerden oluşan ekibimiz sizlere Burdur evden eve taşımacılık işlemleri hususunda en ince ayrıntısına kadar yardımcı olabilmektedir. Kısaca müşterilerimiz için sunduğumuz hizmetleri sıralayacak olursak;

  • İlk olarak firma yetkilimiz müşterimizle görüşme sağlayarak taşınma işlemleriyle ilgili bilgi verir.
  • Daha sonra, müşterimizin de firmamızın da net bir fiyat ve taşınma şeklini ortaya koyması için eşyalar yerinde incelenerek expertiz yapılmış olur.
  • Expertiz hizmetimiz sayesinde, eşyaların nakliyesi yapılmadan önce ihtiyaç duyduğu araç kapasitesi, paketleme, sigorta vb. işlemler ortaya konmuş olur.
  • Müşterimizle birlikte çıkarılan analizler sonucu taşımacılık sözleşmesi hazırlanarak imzalanır.
  • Bu sözleşmenin imzalanmasının ardından, taşınma için gün verilir ve belirlenen gün ve saatte ekibimiz gerekli malzeme ve araçlarla kapınızda hazır bulunur.
  • Taşınma işleminin elemanlarımızca devralındığı andan itibaren yeni yerinize gidene kadar garantimiz altında olduğunu bilmenizi isteriz.
  • Tarafımızdan kaynaklanan kırılma, çizilme ve darbe gibi olumsuzluklar Afyon Teknik Evden Eve Nakliye Firması tarafından karşılanmaktadır.
  • Anlaşma doğrultusunda yük asansörümüzle birlikte eşyalarınız daha hızlı ve güvenli bir şekilde taşınmaktadır.

Tüm bu maddeler doğrultusunda eksiksiz olarak evden eve nakliye işleminizi gerçekleştirmekteyiz. Eşyalarınız, devraldığımız andan itibaren özenli ve itinalı bir şekilde taşınmaktadır. Afyon evden eve nakliyat ve taşımacılık alanında hizmet almak isteyen müşterilerimiz, gerek şehir içi nakliye gerekse şehirler arası nakliye konusunda bize ulaşabilirler. Şehir içinde kullandığımız yük asansörümüz ile, Burdur’da asansörlü taşımacılık alanında en iddialı hizmeti sunuyoruz. Gerek görüldüğü takdirde 1. kata bile kurabildiğimiz yük asansörümüz 12. kata kadar çıkabilmektedir. Maliyet olarak ek bir külfet oluşturmayan asansörlü taşıma sayesinde hem paradan hem zamandan kazanmış olacaksınız. Daha az maliyetle daha hızlı ve sorunsuz bir taşımacılık hizmeti almak için Afyon Teknik Evden Eve Nakliyat firması ile iletişime geçebilirsiniz.

NAKLİYATTA TAVİZSİZ KALİTE

Afyon evden eve nakliyat, taşınma işlerinin en zor ve en önemli bölümüdür. Eşyaların güvenli bir şekilde bir yerden diğerine aktarılması dikkat ve beceri isteyen bir iştir. Beyaz eşya, mobilya gibi sürekli satın alınamayan ve uzun yıllar kullanılan eşyaların en ufak hasar dahi alması müşteriyi rahatsız eden bir durumdur. Bu nedenle her şehirde birçok nakliye firması olsa da en iyi hizmeti almak için seçim yaparken acele edilmemelidir. Dikkat edilmesi gereken hususların başında kalite ve fiyat gelir. Bu iki ölçütün dengeli olması gerekmektedir. Firmamız hem maddi, hem manevi olarak sizlere iyi bir hizmet sağlayabilmek adına müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Burdur evden eve nakliye fiyatları karşılaştırıldığında da yüksek kalite ve düşük fiyat dengesi sağlayan firmamız sizin için en uygun seçim olacaktır.

Şehirlerin büyümesiyle değişen konut anlayışına bağlı olarak nakliyat da gelişmiştir. Çok katlı apartmanların yaygınlaşması eski taşımacılık usullerinin değişmesine sebep olmuş ve yeni çözümler üretilmesini zorunlu kılmıştır. Asansörlü nakliye insan gücünün yetersiz kaldığı noktada, teknolojik bir çözüm olarak devreye girmiştir. Firmamız kurulduğu günden beri kendi sektörünün en iyisi olmak adına yenilikleri takip eden ve kaliteden ödün vermeyen yapısıyla Burdur Yıldırım Evden Eve Firması işini en iyi ve en güvenli biçimde yapabilmek için profesyonel hizmet sunmaktadır. Kaliteli araçları ve profesyonel ekibiyle yeni yuvanızı bir an önce kurabilmeniz için güvenli taşımacılık garantisi vermektedir.

Firmamız müşteri memnuniyetini sağlama ve kendi kalitesini koruma sorumluluğunun bilinci ile çalışmaktadır. Müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek adına küçük büyük demeden tüm emanetleriniz sigorta ile güvence altındadır. Aynı zamanda sizlere yapılacak işler hakkında bilgi vermeyi ve atacağımız her adımı bilmenizi sağlamayı görev bilmektedir. Uzman kadromuz eşyalarınızın en güvenli biçimde nasıl taşınabileceğini bilerek, planlı bir şekilde hareket etmektedirler. Ambalajlamadan yerleştirmeye kadar olan tüm süreçte eşyalarınızın güvenli ellerde olduğunu bilmek hem sizler, hem firmamız için büyük bir avantajdır. Afyon evden eve nakliye sektöründe öncü olmayı hedef edinen firmamız ile sizlere kalite, güven ve maddi manevi memnuniyet garanti ediyoruz.