Eşyalarım taşınırken asansör kullanılacak mı?

Son zamanların gelişen şehir yapılaşmasına paralel olarak nakliyat firmalarının da kendini güncellemesiyle firmaların asansörlü taşımacılığa yönelmesi, müşterilerimizin de dikkatini çekmektedir. Aslında, asansörlü nakliyat ile asansörsüz nakliyat arasında, taşımacılık anlamında fark yoktur. Lakin, eşyalarınızın sorunsuz taşınması, zaman kazancı çok büyük bir avantajdır.

Gelelim yükünüz taşınırken asansörün kullanılıp kullanılmayacağına. Eğer taşındığınız veya taşınacağınız ilde herhangi bir firmanın asansörü var ise ve taşınacağınız binaya asansör kurulmadan taşıma yapılmıyor ise, istemeseniz de asansör kullanmaktayız. Örneğin, yüksek katların bulunduğu bir ilde, 20. katlara kadar yükselen bir ilimizde, asansörlü taşımacılık firması olmazsa olmazdır. Hiçbir çalışan sırtında 18. kata kadar yük çıkarmaz.

Bazı binalarda yük asansörü bulunmaktadır fakat her binaya yük asansörü yapamaya biliyorlar.  Bu nedenle, yük asansörünün kullanılması şarttır.

Gideceğiniz ilde yük asansörünün bulunması, binanızın katının yüksek olması, asansörlü taşıma yapabilmek için uygun şartların olması (binanın balkonu ya da penceresinin geniş olması ve zeminin asansörü kurmaya müsait olması) gerekmektedir.

Tüm bu koşullar eksiksiz olarak sağlandığı takdirde, sizlerde, Burdur asansörlü nakliye firmasının hizmetinden yararlanabilirsiniz. Eşyalarınızı bu sistemle hem daha güvenli hem de daha garantili bir şekilde taşıyabilmekteyiz. Asansörlü taşımacılık hizmetimizden faydalanabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için bizi arayın
https://www.burdurevdenevenakliyat.gen.tr/iletisim

 

Sitemiz ve hizmetlerim hakkında yorumlarınız bizim için değerlidir.