Nakliyat Sözleşmesi Yapıyor musunuz?

Müşterilerimiz aksini istese de biz her yaptığımız iş için sözleşme yapmak zorundayız. Nakliyat sözleşmesi, iki tarafı da koruyan bir anlaşmadır. Hiçbir müşterinin sözleşme istemiyorum dediğini duymadık şu zamana kadar, zaten istememesi durumunda akıl bulandırabiliyor. Yasal olmayan bir şeyi taşımak gibi.

Nakliye sözleşmesi yaparak, yükünüzün durumunu, nereden nereye taşınacağını, asansörün kullanılıp kullanılmayacağını, fiyatını ve paketleme durumu gibi her türlü yapılacak işlemler kağıda dökülür ve karşılıklı imzalanarak anlaşma sağlanır. Böylece, hem müşterilerimize hem de Burdur nakliyat firmasına karşı sorumluluklar düşmektedir.

Müşterilerimiz, sözleşme yapıldıktan sonra, ben şunu şöyle istemiştim veya buraya değil de şuraya istemiştim gibi sözleşmede yer almayan şeyleri söylemezler.

Aynı şekilde firmamız veya başka bir firma da, sözleşmede olmayan, yolda araç arıza yaptı masrafları siz karşılayacaksınız veya kat çok yüksek kapıda indirir gideriz gibi şeyleri söylemezler. Tabi ki sözleşme yapar ve bu şartları belirtirseniz.

Nakliye sözleşmesi ile ilgili sormak istedikleriniz varsa bizi arayabilirsiniz.

 

Sitemiz ve hizmetlerim hakkında yorumlarınız bizim için değerlidir.