Eşyalarımız İçin Sigorta Yapılıyor Mu?

Eşya sigortası, her evden eve nakliye firmasının, gerek müşteriyi korumak gerekse kendi imajını sarsmamak adına yapması gerektiğini düşünüyoruz. Firmamız, yalnızca Burdur evden eve nakliye hizmetlerinde değil tüm taşımacılık işlerinde (şehir içi ve şehirler arası) taşımacılık işlerinde, nakliye sigortası yapmaktadır.

Sigorta yapılmadığı takdirde, eğer sağlam bir firma ise, olası bir darbe ve kazada, müşterisine karşı mahcup olmamak için zararı karşılaması gerekecektir. Asıl olanda budur fakat karşılamayan korsan firmalarda çoktur. Burdur Ispartalılar evden eve nakliyat firması olarak, her taşımacılıkta nakliye sigortası yaptığımız gibi yaptığımız taşımacılığın garantisini de vermekteyiz.

esya-sigortasi

Sigorta yapmış olsa çok küçük miktarlarla zarardan dönebilecek durumda iken sigorta yaptırmadığı için taşıma fiyatının belki 20  ya da 25 katı kendisinden çıkmaktadır. Bu nedenle, işinin arkasında duran her nakliye firması nakliyat sigortası yaptırmaktadır.

Eşyalarınız sizin için ne kadar önemliyse sizlerde bizim için önemlisiniz. Bu nedenle, yükünüze kendi malımız gibi sahip çıkmaktayız. Çalışma anlayışımız, müşteri memnuniyeti odaklıdır. Bizimle çalışmak isterseniz veya taşımacılık hakkında bilgi almak isterseniz bize ulaşınız.

 

Sitemiz ve hizmetlerim hakkında yorumlarınız bizim için değerlidir.