Hakkımızda

Burdur YILDIRIM Evden Eve Nakliyat, 1993 yılından bu tarafa kesintisiz olarak nakliyat sektöründe faaliyetini sürdüren firmamız, günümüze kadar istikrarlı bir şekilde hizmet vermeye devam etmiştir.

Merkezi Burdur’da olan firmamız, müşterilerini geri çevirmemek adına, her türlü taşımacılık iş ve işlemlerinizde destek olmaktadır. Örneğin, Uluslararası taşımacılık işi yapmıyor olsak da size yardımcı olabilecek, işinizi görebilecek en uygun ve sağlam firmayı sizlere yönlendirmekteyiz.

Esnaflığın temel kuralı olarak benimsediğimiz müşteri memnuniyeti, maddiyatın da üzerindedir bizler için. Bu zamana kadar sektörde ilerlememizin ana sebebi de budur. Evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı, fuar, stand, çelik kasa nakliyesi, banka, fabrika nakliyesi ve askılı tekstil taşımacılığına kadar her türlü işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz. Eşyalarınızın durumuna göre sigorta, paketleme işlemleri yapılmakta ve en uygun araçla taşıma işlemleriniz gerçekleştirilmektedir.

Kısacası, taşımacılık sektörüne verdiğimiz yılların birikimi olarak, bu işin nasıl yapılacağını en iyi bilenlerdeniz. Hakkımızda daha detaylı bilgi almak isterseniz bizi arayabilirsiniz.