Burdur Garantili Nakliyat

BURDUR’DA GARANTİLİ NAKLİYATIN KEYFİNİ ÇIKARIN

Nakliye bir eşyanın bir yerden bir yere taşınması olarak adlandırılır. Nakliye işi başlı başına zor ve stresli bir iş olarak bilinirken, bu işin güvenilir firmalar tarafından yapılması doğru bir adım olarak bilinir. Burdur Ispartalılar evden eve nakliyat olarak, bu konudaki görev bilincini taşıyarak sizlere iyi hizmet verebilmek için tüm donanımlara sahip olduğumuzu bilmenizi isteriz. Birçok taşınan müşterimiz ile yaptığımız görüşmelerde edindiğimiz tecrübenin ışığında karşılaşabileceğiniz tüm problemleri ortadan kaldırarak, isteklerinize göre şekillendirdiğimiz taşınma planlarıyla güvenle hizmet verebilmek için sizleri beklemekteyiz.

Burdur Garantili Taşımacılık Hizmeti

Bize yaptığınız başvuru sonrasında inceleme için göndereceğimiz konusunda uzman çalışanlarımız, evinizi ziyaret ederek, taşınacak eşyaların listesini çıkararak güvenli bir taşıma için ön hazırlık yaparak bir zemin hazırlamaktadır. Çalışanlarımız aynı zamanda taşınacağınız evi de ziyaret eder ve hizmet süresi boyunca, sizin taşınmanızın daha kolay olmasını sağlayacak aktiviteleri belirleyerek, ihtiyacınıza uygun çözümleri yerine getirecek öneriler sunar. Bu önerileri gün ve gün planlar ve sizinle beraber, taşınmanız ile ilgili en uygun zamanı belirler. Doğru ve sağlam paketleme işlemleri gerçekleştirerek en hassas eşyalarınız dahil kendilerine özgün ambalajlarla paketlenir. Montaj gerektiren eşyalarınız sökülüp paketlendikten sonra diğer tarafta isteğinize uygun olarak tekrar montajlanır. Eşyalarınızın evden eve taşıma için özel olarak tasarlanmış nakliye aracına güvenli bir şekilde yüklenerek hasar görme ihtimali minimuma indirilir ve taşınma işlemi gerçekleştirilir. Taşımalarımız sigorta güvencesi altındadır.

Ispartalılar Nakliyat, Burdur evden eve garantili eşya taşıma firması olarak yılların verdiği tecrübeyle güler yüzlü, konusunda uzman ekibiyle kendini kurumsal bir firma olarak kanıtlamıştır.  Ekonomik fiyatlarla kalite odaklı %100 müşteri memnuniyeti ve taşıma prensibimizle birlikte sıkıntılı nakliye işlemlerini sizin için en uygun hale getirmekteyiz.

Dürüst, kaliteli ve çözüm üreten şirket kimliğimiz ile gücümüzü destekleyip, evden eve nakliyat hizmetinde marka olarak kendimizi daha da geliştirmekteyiz. Ispartalılar Nakliyat, Burdur evden eve nakliyat işi yapan firmaları arasında Türkiye’nin her yerine ulaşabilecek geniş araç filosuyla sizlere kaliteli ve güvenli hizmet verebilmek için sizleri bekliyor. Aklınıza takılan sorular için bizlere İnternet adresinden veya iletişim numaralarımızdan 24 saat hizmet alabilirsiniz.

 

Sitemiz ve hizmetlerim hakkında yorumlarınız bizim için değerlidir.