Burdur Evden Eve Taşımacılık

Sizin yerinize tüm yükünüzü biz çekiyoruz. Kuruluşundan günümüze kadar sektörde bir çok kişi ve kuruma özel olarak hizmet vermiş, her türlü ev taşımacılığı ve benzeri işlerde sabırla ve itina ile çalışmış olan Burdur ISPARTALILAR Evden Eve Nakliyat ve ekibi eşyalarınızın taşınmadan önce ne tür işlemlerden geçeceğini, daha doğrusu taşınmaya karar verdiğiniz andan itibaren taşınana kadar hangi aşamaların olacağını sizlere anlatalım.

Burdur Evden Eve Taşımacılık

İlk olarak taşınmaya karar verdiniz ve Burdur’da evden eve nakliye firmasına ihtiyacınız var. Arama motorundan veya çevrenizden duyarak aradığınızı ve bize ulaştığınızı varsayalım. Müşterimizle mutlaka alanında uzman bir personelimiz veya firma yetkilimiz görüşmektedir. Her çalışanımızın kendi alanında uzman olduğu bir iş vardır. Her personel her işi yapar mantığı ile çalışmıyoruz. Size gerekli bilgiyi veren personelimiz veya firma yetkilimiz, eşyalarınız hakkında gerekli bilgiyi aldıktan sonra net bir fiyat çıkarabilmek ve yükünüz için en ideal araç ve paketlemeyi kullanabilmek adına expertiz hizmetini devreye sokar. Expertiz hizmeti ile eşyalarınızı yerinde inceleyen ekibimiz, bu doğrultuda sizlere en uygun fiyat ve hizmeti sunacaktır. Anlaşma sağlandığı takdirde, karşılıklı sözleşme yapılır ve belirtilen gün ve saatte eşyalarınızı taşımak üzere personelimiz nakliye aracımız ve Burdur asansörlü taşımacılık işleriniz için kullandığımız yük asansörümüzle birlikte kapınızda olur.

İlk olarak personel arasında görev dağılımı yapılır. En az 5 personel ile işe koyulan firmamız, her bir elemanı uzman olduğu işin başına verir. Mesela, mobilyadan anlayan personelimiz salon ve yatak odası ile ilgilenir, Elektrik işinden anlayan personelimiz beyaz eşyalar ve elektriksel eşyalarınızla ilgilenir gibi. Eşyalarınız önce sökülür, sökülen parçalar özelliğine göre – kırılganlık ve hassasiyetine göre – özenle paketlenir. Naylon patpatlar, streç film, askılı taşıma için özel yapılmış kasalar eşyalarınız için hazır durumdadır. Paketlenen eşyalarınız düzgün bir şekilde yine ekibimizce asansörlü taşıma işlemi ile indirilir ve aracımıza yüklenir. Aynı işlemler taşınacağınız yerde de gerçekleştirilir.

Ispartalılar Nakliyat, Burdur asansörlü taşımacılık işlemleri ile hem uygun hem de güvenli bir şekilde taşıma gerçekleştirmektedir. Paketlenen eşyalar, ambalajından açılarak hangi eşya hangi odaya ait ise orada montajı yapılır. Aynı zamanda, klima, çamaşır makinesi ve elektrikli eşyalarınızda firmamızın deneyimli personeli tarafından sökülüp takılmaktadır. Eşyalarınızın taşınması anında oluşabilecek hasarlarınızı da (Firmamız tarafından gerçekleşen) karşılıksız olarak yerine getirmekteyiz. Böylece taşınma işleminizi garantili olarak gerçekleştirmiş oluyoruz.

Eşyalarınızın başında bekleyerek hem personelimizi yönlendirebilirsiniz hem de işi nasıl yaptığımızı inceleyebilirsiniz. En azından aklınızda soru işareti kalmamış olur. Evden eve taşımacılık işinin gerçekten de hafife alınmayacak bir iş olduğunu ve bizim bu işi ne kadar severek ve isteyerek yaptığımızı, eşyalarınızı bize emanet edince anlayacaksınız.

İddia ediyoruz. Taşımacılıkla ilgili merak ettiğiniz konular hakkında bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Sitemiz ve hizmetlerim hakkında yorumlarınız bizim için değerlidir.