facebook sayfamızı ziyaret edin.
bize tweet atın.
videomuzu izleyin.
RSS besleme

0531 270 93 93

0531 270 93 93

Burdur Evden Eve Nakliyat

Ev Taşımada standart nakliyat firmalarının kullanılması, taşınma işlemini büyük bir zorluk haline getirdiği gibi eşyaların zarar görmesi sonucunu doğurur.

Bugün insanlar evlerini taşırken, bir Burdur evden eve taşımacılık firmasına telefon açmak ve sadece özel eşyalarıyla ilgilenmekle yetinmektedirler. Taşınma işleminin tüm aşamalarını özel ekipmanları, özel dizayn edilmiş nakliyat araçları ve bu konuda özel olarak eğitim almış elemanlarıyla Afyon evden eve nakliyat firmaları üstlenmektedir.

Afyon Teknik evden eve nakliyat, taşımacılık konusunda her türlü soru ve sorunlarınız için bizi arayabilir ve bilgi alabilirsiniz. Garantili ve Sigortalı taşımacılık hizmetleriyle köklü kuruluşlarda bir tanesi olan Afyon Teknik Ev ve Ofis Taşımacılığı, evden eve nakliye konusunda uzmanlaşmış bir firmadır. Detaylar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Direk Nakliyat, Mehmet DİREK kuruluşudur. Burdur evden eve nakliyat hizmeti ile birlikte tüm Türkiye’de taşımacılık hizmeti vermektedir. Anasayfa    |    Hakkımızda    |    Hizmetlerimiz    |    Referanslarımız    |    İletişim